Neymar për Pogban e Martial – dëshira e Mourinhos

Prishtinë | 08 Pri 2018 | 11:09 | Nga

Jose Mourinho ka kërkuar Neymarin nga PSG, nëse klubi francez e do Paul Pogban e Anthony Martialin, shkruan Daily Star, njofton Klan Kosova.

Raportimet thonë se PSG ka shprehur interesim për dyshen e United dhe Mourinho është i gatshëm të heq dorë nga ta, nëse Neymar vjen në United.

Madje oferta e United shkon përtej dy lojtarëve.

Për Nymar, pos Pogbas e Martial do të paguheshin edhe 65 milionë euro të tjera.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme