Neymar: Ronaldo e meritoi të shpallej më i miri

Prishtinë | 24 Tet 2017 | 09:40 | Nga
Neymar deklaroi se Cristiano Ronaldo e meritoi çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë për vitin 2017.
Sulmuesi i Paris Saint-Germain deklaroi se ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e meritoi çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë për vitin 2017.
“Ronaldo e meritoi të shpallej më i miri”, deklaroi Neymar i cili ishte po ashtu finalist së bashku me dyshen, Messi dhe Ronaldo, përcjell “lajmi.net”.

“Ronaldo do të hyjë në histori të futbollit”, u shpreh braziliani.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme