Një tjetër futbollist lë Shqipërinë për Kosovën

Prishtinë | 21 Gus 2016 | 23:18 | Nga

Amir Rrahmani do ta lërë Kombëtaren e Shqipërisë dhe do t’i bashkohet Kosovës.

Lajmin e bën të ditur trajneri kosovar, Bylbyl Sokoli, i cili e ka vlerësuar një zgjedhje normale veprimin e Rrahmanit.

“Amir Rrahmani do ta zgjedh Kosovën. Është normale që ai do të zgjedhë Kosovën”, tha trajneri Sokoli.

Para pak ditësh, vendimin për t’i bashkuar Përfaqësueses së Kosovës e bënë të ditur edhe Milot Rashica, Alban Meha, Valdet Rama dhe Herolind Shalës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme