Nokaut tronditës, që në raundin e parë me një goditje të vetme e përplas kundërshtarin në tokë

Prishtinë | 20 Shk 2022 | 12:03 | Nga Ekonomia Online

Më kureshtje ishte pritur meçi ndërmjet Jamal Hill dhe Johnny Walker në UFC Fight Night në Las Vegas, megjithatë lufta zgjatë vetëm pak minuta.

Johnny Walker, ish-kandidati për brezin e kampionatit, u eliminua pas vetëm disa minutash pas një gifitjeje tronditëse që mori nga Hillin.

Hill goditi shkëlqyeshëm mjekrën e Johnny Walker, i cili nuk arriti të qëndronte në këmbë, u shemb si një qiri dhe nuk u ngrit më.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme