Nora Gjakova kalon në rrethin tjetër

Prishtinë | 20 Pri 2017 | 13:41 | Nga

Xhudistja Nora Gjakova u shqua në përballje me polaken Anna Borowska.

Ajo bëri paraqitje fantastike dhe për 3 minuta e 50 sekonda ia tregoi vendin polakes, në rrethin e dytë të Kampionatit Evropian.

Nora është kualifikuar në çerekfinale dhe do të ndeshet me Bekky Livesey nga Britania e Madhe.

Nora është në formë të mirë dhe synon gjysmëfinalen e madhe.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme