Nuk ka dyshime, Alex Sandro nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve

Prishtinë | 23 Gus 2018 | 13:37 | Nga

Alex Sandro nuk ka dyshime për të ardhmen e tij.

Alex Sandro është i gatshëm ta konfirmojë të ardhmen e tij në Juventus.

“Goal Italia” raporton se mbrojtësi brazilian do të jetë futbollisti i radhës që nënshkruan kontratë të re me ekipin kampion nga Serie A.

Miralem Pjanic nënshkroi kontratë afatgjate me “Bianconerët”, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, futbollisti në radhë për të konfirmuar qëndrimin në klub është Sandro. Mbrojtësi brazilian së fundmi ishte kërkuar nga Paris Saint-Germain dhe Chelsea.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme