Nuk ka vend për shqetësime, rikthehet Edon Zhegrova

Prishtinë | 21 Shk 2020 | 19:41 | Nga Ekonomia Online

U raportua se ishte lënduar dhe do të mungonte për një kohë të gjatë.

Por duket se ai është i gatshëm për të stërvitur me skuadrën e tij dhe jo vetëm

Këtë e ka konfirmuar vet ai përmes profilit zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

“Luani është rikthyer”, teksa fotos së postuar ia ka bashkangjitur një përshkrim vetmotivues.

Shpresojmë që ai të ketë fat dhe të jetë mëse i gatshëm për duelin ndaj Maqedonisë Veriore, në kuadër të gjysmëfinales së Play Offit në Ligën e Kombeve.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme