N’Zonzi arrin marrëveshje me Romën për kushtet personale

Prishtinë | 01 Gus 2018 | 18:51 | Nga

Mesfushori francez i Sevillës, Steven N’Zonzi raportohet se ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me Romën.

Gazzetta dello Sport raporton se mesfushori francez do të ketë pagë prej 3.5 milionë euro në sezon, transmeton Koha.net.

Megjithatë ende nuk raportohet se një marrëveshje ndërmjet Sevillës dhe Romës është arritur.

Kampioni botëror ka klauzolë largimi prej 40 milionë euro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme