Pa Lewandowskin dhe me shumë ndryshime në Kupën e Gjermanisë

Prishtinë | 25 Gus 2021 | 19:30 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bremer SV dhe Bayern Munich.

Julian Nagelsmann luan këtë ndeshje të Kupës së Gjermanisë me shumë ndryshime, derisa Robert Lewandowski është lënë krejtësisht në shtëpi.

Bremer SV:

Bayern Munich:

Pa Lewandowskin dhe me shumë ndryshime në Kupën e Gjermanisë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bremer SV dhe Bayern Munich.

Julian Nagelsmann luan këtë ndeshje të Kupës së Gjermanisë me shumë ndryshime, derisa Robert Lewandowski është lënë krejtësisht në shtëpi.

Bremer SV:

Bayern Munich:

Reklamë

Ndeshja do të startojë nga ora 20:15.

Të ngjashme