Pak minuta para fillimit të ndeshjes, lëndohet talenti i Barcelonës

Prishtinë | 09 Jan 2021 | 18:40 | Nga Ekonomia Online

Brenda pak minutave pritet të fillojë sfida mes Granadas dhe Barcelonës, e vlefshme për javën e 18-të në La Liga.

Por, ka ndryshim planesh tek ekipi i Ronald Koeman, shkruan Gazeta Express.

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Ronald Araujo ka ndjerë një problem muskular dhe nuk do të startojë sonte.

Vendin e tij do ta zërë Samuel Umtiti.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme