Pamje nga aksidenti që i mori jetën lojtarit të Turqisë

Prishtinë | 11 Jan 2022 | 12:11 | Nga Ekonomia Online

Mëngjesi i ditës së sotme ka qenë ‘i zi’ për futbollin e Turqisë.

Lojtari i Konyaspor dhe mbrojtësi i Turqisë, Ahmet Calik ka ndërruar jetë këtë mëngjes, si pasojë e një aksidenti me makinë.

27 vjeçari u përplas me makinën e tij në kryeqytetin e Turqisë, në Ankara. Ai ishte i vetëm në veturë.

Së fundmi janë publikuar edhe fotografi që tregojnë gjendjen e veturës me të cilën ka pësuar aksident lojtari që dikur ishte shok skuadre me Vedat Muriqin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme