Për 30 ditë, Liverpooli do t’i zhvillojë 10 ndeshje

Prishtinë | 31 Tet 2019 | 14:50 | Nga Ekonomia Online

Liverpooli po vazhdon pa humbje në Premierligë dhe është në garë për pesë kupa (EFL, FA Cup, Premierliga, Liga e Kampionëve dhe Kupa e Botës).

Gjatë muajit dhjetor, Klopp do të ketë punë shumë të vështirë pasi e ka orarin shumë të ngjeshur.

Në 30 ditët e muajit të fundit të vitit, Liverpooli do të luaj hiq më pak se 10 ndeshje, percjell periskopi. “Të Kuqtë” në dhjetor luajnë ndeshjet e Premierligës, të kupës dhe ndeshjet e Kupës së Botës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme