Përfaqësuesja drejt Sofjes, Zeneli në Prishtinë

Prishtinë | 08 Qer 2019 | 10:59 | Nga Ekonomia Online

Pas lëndimeve që ka marrë gjatë ndeshjes midis Kosovës dhe Malit të Zi, ylli i kombëtares kosovare, Arbër Zeneli, është kthyer në Prishtinë.

Ndërsa pjesë tjetër e ekipit ka udhëtuar drejt Sofjes për t’u përballur me kombëtaren e Bullgarisë.

Sipas FF Kosova – Fan Club, Arbër Zeneli me shumë gjasë nuk do të marrë pjesë në ndeshjen e radhës kundër Bullgarisë.

Arber Zeneli ka udhtuar drejt Prishtines kurse pjesa tjeter e ekipit drejt Sofjes.Keshtu me shume gjase Zeneli do jete munges e rradhes per Kosoven.

Gepostet von FF Kosova – Fan Club am Samstag, 8. Juni 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme