Përfundon edhe çereku i tretë i duelit Kosovë – Luksemburg, mësoni rezultatin

Prishtinë | 18 Shk 2021 | 20:48 | Nga Ekonomia Online

Ka përfunduar para pak çastesh edhe çereku i tretë i takimit Kosovë – Luksemburg.

Mysafirët vazhdojnë të jenë në epërsi, ndërsa tani gëzojnë pikë në favor, përcjell GazetaBlic.

Si në çerekun e dytë, ashtu edhe në këtë të tretin, djelmoshat tanë filluan dhe u rikthyen deri në një disavantazh prej 3 pikëve, por që tani po e humbin.

Gjithsesi, shpresojmë që të rikthehen në pjesën vendimtare.30′ Kosova – Luksemburgu 70-75

Të ngjashme