Përplasi kokën me kundërshtarin, gjakoset futbollisti i West Ham

Prishtinë | 21 Shk 2021 | 14:12 | Nga Ekonomia Online

Gjatë ndeshjes mes Tottenhamit dhe West Hamit ka ndodhur një situatë jo e mirë.

Tomas Soucek përplasi kokën me Davinson Sanchez të Tottenham brenda zonës së West Ham.

Në vend që të qëndronte në tokë ndërsa vetulla e tij po pomponte gjak, ai menjëherë u ngrit lart për të provuar ta ndalojë sulmin e Spurs.

I mbuluar me gjak dhe vetëm në gjendje të shihte nga një sy, Tomas Soucek ishte i vendosur të mbante portën e paprekur.

Të ngjashme