Pique bën gjest të turpshëm gjatë shortit në Ligën e Kampionëve

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 15:57 | Nga

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka kryer një gjest jo të hijshëm në shortin e Champions Leagues pasi gjatë momentit kur Napoli doli si kundërshtar i Real Madridit, spanjolli fërshëlleu në sallë.

Pa dyshim Pique është futbollist i urryer nga tifozët e Real Madridit, pasi shpesh herë është bër objekt tallës edhe ndaj Ronaldos, shkruan “Marca”.

“Los Blancos” peshkoi një kundërshtar të lehtë në letër, ndërsa ndeshjet do të luhen më 14/15 dhe 21/22 shkurt ndërsa ato të kthimit luhen më 7/8 dhe 14/15 mars.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme