“Pochettino e dëshiron Agueron te PSG”

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 09:21 | Nga Ekonomia Online

Mauricio Pochettino ia ka vënë syrin sulmuesit të Paris Saint Germain, Sergio Aguero, sipas agjentit të futbollit, Bruno Satin.

Satin tha për Canal+ se prioriteti i trajnerit të ri në Paris është sulmuesi i Manchester City.

Me Neymarin dhe Kylian Mbappen, ata do të krijonin një treshe të frikshme në PSG.

Por, mund të mos ndodhë diçka e tillë pasi ka zëra se Mbappe në verën e vitit 2021 do të kalojë te Real Madridi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme