Pogba tallej me shkarkimin e Mourinhos, reagon Carrick

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 10:10 | Nga Ekonomia Online

Largimi i Jose Mourinhos nga drejtimi i Manchester United më së shumti e ka gëzuar mesfushorin e francez, Paul Pogba.

Marrëdhënia jo e mirë në mes tyre gjatë kohëve të fundit ka krijuar shumë përplasje në stërvitje dhe gjatë ndeshjeve.

Pasi që lajmi për largimin e tij arriti në vendin e stërvitjes, Pogba filloi të tallej me ish-menaxherin.

Por një gjë e tillë nuk u lejua nga Michael Carrisck i cili do të jetë në stafin e Manchesterit edhe pasi Solskjaer të merr drejtimin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme