Portieri i Barcelonës do largimin

Prishtinë | 12 Qer 2018 | 18:53 | Nga

Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen, dëshiron që të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere, raporton Sport.

Holandezi është aktualisht portier i dytë në Camp Nou, pas Marc-Andre Ter Stegen, dhe dëshiron që të luajë futboll të rregullt.

Prandaj, ai ua ka komunikuar krerëve të katalunasve dëshirën e tij për t’u larguar, ndërkaq të interesuar për të mbesin Arsenali, Liverpool-i, Napoli dhe Chelsea.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme