Prishtina nis përgatitjet, Xhaka dhuron topa

Kastriot | 18 Kor 2017 | 15:42 | Nga

Pas dhjetë ditësh pushim kanë rinisur seancat stërvitore në kuadër të fazës së dytë përgatitore. Ato së pari do të zhvillohen në fushat e stadiumit të KEK-ut.

Ndërsa, para fillimit të treningut, babai i dy futbollistëve Xhaka, Ragip Xhaka, ka dhuruar topa për skuadrën tonë për çka futbollistët dhe shtabi teknik e falënderuan për dhuratat të cilat janë s’janë të parat nga babai i dy yjeve futbollistë shqiptarë, Taulant e Granit Xhaka.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme