Prishtina vlerëson Armend Dallkun – vetëm një trajner është para tij

Prishtinë | 01 Gus 2020 | 15:44 | Nga Ekonomia Online

Prishtina ka bërë sot (e shtune) një vlerësim për punën e Armend Dallkut në edicionin e tij t parë si trajner.

Pasi u pensionua nga futbolli, Dallku vendosi që të drejtonte bardhekaltrit, duke arritur që të përfundonin në vendin e katërt në Superligë dhe fituan Kupën e Kosovës.

Prishtina e ka vlerësuar këtë sezon të trajnerit të tyre në përqindje prej 72, derisa janë të kënaqur me punën e tij.

Armend Dallku, 72% i suksesshëmDallku ka udhëhequr skuadrën në 35 ndeshjePrishtinë, 1 gusht 2020 – Kryetrajneri…

Gepostet von FC Prishtina am Samstag, 1. August 2020

Të ngjashme