Probleme edhe në fushë, ndërpritet përkohësisht takimi Besiktas-Galatasaray (Video)

Prishtinë | 13 Gus 2016 | 20:47 | Nga

Përleshjet jashtë fushës mes tifozëve të Galtasarayt dhe Besiktasit, kanë bërë që edhe në stadium të mbretërojë një atmosferë e rëndë.

Madje, tifozët e Galatasarayt kanë hedhur fishekzjarrë në drejtim të portës së tyre.

Kjo ka bërë që të ndërpritet ndeshja për pesë minuta.

Pjesa e parë ka përfunduar pa gola. /Telegrafi/

https://youtu.be/EN2qnEeR8JY

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme