PSG do të bllokojë kalimin e Pochettinos në Real Madrid

Prishtinë | 31 Maj 2021 | 10:19 | Nga Ekonomia Online

Paris Saint-Germain do të bllokojë çfarëdo lëvizje potenciale të Real Madridit për ta joshur trajnerin, Mauricio Pochetino.

Gjigantët francezë raportohet se nuk dëshirojnë negociata për largimin e trajnerit argjentinas në muajt e ardhshëm, pavarësisht interesimit në rritje të Manchester United, Tottenham dhe Real Madrid.

“Los Blancos” janë në kërkim të një zëvendësuesi për Zinedine Zidane për sezonin 2021/22.

Trajneri francez konfirmoi largimin nga klubi javën e kaluar

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme