PSG refuzon 100 milionët e Realit dhe tre lojtarë për Neymar

Prishtinë | 22 Gus 2019 | 09:26 | Nga Ekonomia Online

Real Madrid ka bërë një ofertë të jashtëzakonshme drejt Paris Saint-Germain për Neymar, por e cila është refuzuar.

100 milionë euro dhe futbollistët Gareth Bale, Keylor Navas dhe James Rodriguez i ka refuzuar klubi francez për brazilianin, shkruan L’Equipe, transmeton Klan Kosova.

PSG s’i është bindur kësaj oferte, derisa për Neymar ende në garë mbesin Barcelona dhe Juventus.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme