Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Turqi – Shqipëri

Prishtinë | 11 Tet 2019 | 19:40 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Turqi – Shqipëri.

Shqipëria luan në udhëtim ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Kjo ndeshje pritet të jetë mjaft e vështirë për kombëtaren ‘Kuq e zi’, pasur parasysh përballjen e parë mes këtyre dy kombëtareve, në këto eliminatore.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe kombëtares turke luhet me fillim nga ora 20:45. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje./ln

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme