Rashica udhëton drejt Spanjës (FOTO)

Prishtinë | 03 Jan 2020 | 10:19 | Nga Ekonomia Online

Mesfushori kosovar, Milot Rashica, e ka publikuar sot një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku ka treguar se është duke udhëtuar për Spanjë.

Mësohet se atje do t’i kryejnë përgatitjet para fillimit të stinorit të ri, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se futbollisti 23vjeçar shkëlqeu në vitin 2019 duke qenë lideri i ekipit dhe duke shënuar e asistuar pothuajse në çdo ndeshje.

Starting 2⃣0⃣2⃣0⃣ ⚽✈️ ➡ 🇪🇸 #MR7 @werderbremen

Gepostet von Milot Rashica am Freitag, 3. Januar 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme