Real e Bayern kokë më kokë për Nicon

Prishtinë | 13 Jan 2022 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Nico Schlotterback është objektivi i Real Madridit, por edhe i Bayern Munichut.

Sipas Fichajes, Bayern Munich dhe Real Madrid janë duke luftuar kokë më kokë për shërbimet e mbrojtësit të Freiburg, Nico Schlotterback.

Kampioni i Bundesligës ka kohë që po e ndjek 22-vjeçarin e Freiburg, por do të ketë si rival Realin.

Skautët kanë parashikuar se Nico është lojtar për një dekadë dhe se do të lërë gjurmët e tij në këtë sport. 

Të ngjashme