Real Madrid i bën gati Iscon dhe Kovaciqin për Hazard

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 11:16 | Nga Ekonomia Online

Real Madrid nuk po tërhiqet nga gara për Eden Hazard.

Ata kanë bërë një plan që t’i sakrifikojnë dy prej yjeve të tyre për të blerë belgun.

Janë Isco dhe Mateo Kovaciq [i huazuar ]janë futbollistët që mund t’i bashkohen The Blues në fund të sezonit, shkruan Daily Mail.

Mbretërit duan arritjen e marrëveshjes në verë, kurse Hazard ka kontratë me Chelsea deri më 2020.

Të ngjashme