Real Madrid në garë për Aubameyang

Prishtinë | 16 Pri 2020 | 14:36 | Nga Ekonomia Online

Real Madrid po përgatitet që të hyjë në garë për sulmuesin e Arsenal, Pierre Emerick-Aubameyang.

Gabonezi ka hyrë në 12 muajt e fundit të kontratës me Topçinjtë me të cilët deri tash ka refuzuar që të ulet të negociojë marrëveshjen e re, shkruan Sport.

Në këtë situatë Arsenal pritet që të përballet me ofertat për sulmuesin, ku deri tash interesim për të kanë shprehur Barcelona dhe Manchester United.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme