Reali kërkon 90 milionë euro për Moratën

Prishtinë | 14 Qer 2017 | 11:29 | Nga

Real Madridi dhe Zinedin Zidane nuk e kanë me nxitim shitjen e Alvaro Moratës.

Ata patën një sezon të shkëlqyer, ndërsa lojtari është përshtatur mirë me skuadrën.

“Nëse e duan Moratën, le të paguajnë”, shprehen nga klubi madrilen duke i sfiduar të gjithë.

Në fakt, shumëkush që do të donte të blinte kartonin e Morata-s duhet të mendohet mirë sepse çmimi që Reali kërkon për të është jo pak, por 90 milionë euro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme