Reali ofron 300 milionë euro për Neymarin

Prishtinë | 15 Mar 2018 | 16:27 | Nga

Marca raporton se Real Madridi është i gatshëm që të ofrojë 300 milionë euro për yllin brazilian, Neymar në afatin kalimtar të verës.

PSG-ja e kishte blerë Neymarin nga Barcelona për 222 milionë euro, transmeton Koha.net. Megjithatë braziliani nuk është përshtatur aq shumë në Parkun e Princave.

Marca raporton se çmimi i Neymarit në verën e vitit 2019 mund të jetë edhe më e ulët se sa çmimi që po ofron Reali, dhe mund të jetë i gatshëm për 222 milionë euro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme