Reus: Shpresoj që Messi të luajë, ai është më i miri në botë

Prishtinë | 16 Sht 2019 | 17:20 | Nga Ekonomia Online

Reus dëshiron që Messi të luajë kundër Dortmundit në “Signal Iduna Park”.

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Marco Reus, shpreson që Lionel Messi të zbresë të martën mbrëma në “Signal Iduna Park”.

Dortmund dhe Borcalona do ta nisin sezonin e ri në Champions League të martën nga ora 21:00.

“Do të isha shumë i lumtur nëse Messi mund të luajë. Ai është lojtari më i mirë në botë”, tha Reus.

Reus, i cili në të kaluarën ka vuajtur me shumë dëmtime, është i gatshëm 100% për të luajtur në formë të lartë kundër Dortmundit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme