Ribery “cmend” Allianz Arenan me supergol

Prishtinë | 18 Maj 2019 | 17:11 | Nga Ekonomia Online

Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 4:1 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena, në kuadër të xhiros së fundit të këtij sezoni të Bundesligës.

Në minutën e 72-të të ndeshjes, Franck Ribery e shënoi golin e tij të parë për këtë ndeshje dhe pastaj u ndëshkua me karton të verdhë pasi që festoi duke e zhveshur fanellën, raporton Gazeta Express.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme