Rikthehen emocionet e El Clasicos, këto janë formacionet e mundshme

Prishtinë | 06 Maj 2018 | 14:24 | Nga

Dy rivalët më të mëdhenj në Spanjë, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen sot për El Clasicon e 237-ta në histori.

Ernesto Valverde i ka të gjithë lojtarët në dispozicion, ndërkohë te Real Madridi pritet të mungojnë, Dani Carvajal dhe Isco.

Formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Coutinho, Messi, Suarez

Real Madrid: Navas, Achraf, Nacho, Ramos, Marcelo, Modric, Casemiro, Kroos, Asensio, Benzema, Ronaldo./albeu

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme