Roma dhe Napoli i vihen pas Kolasinac

Prishtinë | 23 Dhj 2019 | 13:43 | Nga Ekonomia Online

Rivalët italianë, Roma dhe Napoli planifikojnë një “sulm” në Arsenal.

Sipas Sky Sports të dy këto klube e kanë vënë një shënjestër mbrojtësin e krahut të Topçinjve, Sead Kolasinac.

Boshnjaku ka kontratë me Arsenal deri në vitin 2022, por që mund të kalojë në Serie A nëse për të do të ketë ndonjë ofertë të qëndrueshme.Klan.Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme