Roma me disa mungesa ndaj Lecces – formacionet zyrtare

Prishtinë | 23 Shk 2020 | 17:08 | Nga Ekonomia Online

Roma dhe Lecce i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballljen në kuadër të javës së 25-të në Serie A.

Giallorossët do të jenë nikoqir të rivalit nga liga në ndeshjen që fillon në ora 18:00 në stadiumin “Olimpico”.

Për këtë sfidë, romakët nuk mund të llogarisin në lojtarët si, Antonio Mirante, Javier Pastore, Nicolo Zaniolo dhe Davide Zappacosta, që janë të lënduar.

View image on Twitter
View image on Twitter
View image on Twitter
View image on Twitter

Në anën tjetër, Lecce nuk mund të llogarisë në Khouma Babacar, Filippo Falco dhe Diego Farias, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni startues i Romës: Pau Lopez; Bruno Peres, Smalling, Mancini, Kolarov; Veretout, Cristante; Under, Pellegrini, Mkhitaryan, Dzeko

View image on Twitter

Formacioni startues i Lecces:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme