Roma në bisedime me El Shaarawy-n për kontratën e re

Prishtinë | 29 Tet 2018 | 13:22 | Nga Ekonomia Online

Roma ka filluar bisedimet me El Shaarawy-n pasi që duan ta mbajnë në skuadër deri më 2022, pohon Tuttomercatoëeb.

Ish-futbollisti i Milanit ka qenë cak i Fiorentinës gjatë verës, por tani ai duket se mund të qëndrojë në Stadio Olimpico.

Është arritur kontakt sa për fillim lidhur me mundësinë që atij t’i zgjatet kontrata te kryeqyteti italian, dhe mendohet se marrëveshja do të finalizohet në dhjetor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme