Ronaldo: Juve nuk ka nevojë për Bale, Marcelo i mirëseardhur

Prishtinë | 10 Dhj 2018 | 15:02 | Nga Ekonomia Online

Cristiano Ronaldo nuk e sheh të nevojshme që Juventus ta transferojë Gareth Bale nga Real Madridi, por e pranon që Marcelo do të ishte i dobishëm.

“E shoh që shkruani për James-in, Bale-n, Asensio-n, por të jem i sinqertë, Juventusi nuk ka nevojë për lojtarë të tjerë”, ka thënë pesë herë Topi i Artë për Gazzetta dello Sport.

“Duhet të flisni me presidentin. Në të ardhmen, nuk e di”.

“Marcelo është i fortë, ne i hapim dyert për lojtarë të mirë dhe Marcelo është njëri nga ta”.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme