Ronaldo kryen stërvitjet e para me United

Prishtinë | 09 Sht 2021 | 16:26 | Nga Ekonomia Online

Ylli portugez dhe lojtari më i ri i Manchester United, Cristiano Ronaldo, këtë të enjte ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram fotografi nga stërvitjet e fundit me klubin e tij.

“Sfida të reja, por gjithmonë të njëjtat qëllime”, ka shkruar Ronaldo, transmeton Klankosova.tv.

Kujtojmë se Ronaldo pritet që të debutojë në ndeshjen e radhës të Manchester United, klub të cilit iu bashkua pas transferimit nga Juventusi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme