Ronaldo: PSG ekip i fortë, por ne jemi grup me përvojë

Prishtinë | 12 Shk 2018 | 15:33 | Nga

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka pranuar se ata do të duhet të jenë në formën e tyre më të mirë për ta mposhtur në mesjavë Paris Saint-Germain.

“Ne do të luajmë kundër ekipit me përvojë të jashtëzakonshme, por që ne kemi treguar se Real madrid është grup i fortë lojtarësh me shumë përvojë”.

“Na duhet të jemi shumë të fokusuar dhe të luajmë në mënyrë fantastike në të dy ndeshjet për të vazhduar më tutje në Champions League”.

“Ne e respektojmë PSG-në, por që ne jemi shumë të bashkuar”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme