Rrahmani uron Pavarësinë: Urime 13 vjetori, o vendi më i bukur në botë

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 15:33 | Nga Ekonomia Online

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka uruar ditën e Pavarësisë.

Kosova feston 13 vjetorin si shtet i pavarur.

Rrahmani përmes një postimi në Facebook ka uruar ditën e Pavarësisë.

“Emocionet janë të mëdha, e fjalët të pakta për të shkruar gjithçka që ndjejë për ty, Kosovë. Urime 13 vjetori, o vendi më i bukur në botë! Krenar dhe dardan, përgjithmonë!”, shkroi ai në Facebook

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme