Rudiger duhet të pres për kontratë të re nga Chelsea

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 18:59 | Nga Ekonomia Online

Mediat në Gjermani kanë thënë se për momentin nuk do të këtë negociata të reja mes Rudiger dhe Chelsea

Siç raporton media e njohur Sport1, Antonio Rudiger duhet të pres që të fillojë negociatat e reja me Chelsea.

Mbrojtësi nuk është i varur tërësisht nga Chelsea pasi që për të ka oferta edhe nga skuadra të tjera.

Mbrojtësi gjerman është lidhur me një kalim në Tottenham dhe Paris Saint-Germain, por ende ka mundësi që ai të vazhdojë kontratën me klubin nga Londra Perëndimore.

Të ngjashme