Salah imiton Shaqirin me festimin e golit ndaj Bournemouthit

Prishtinë | 10 Shk 2019 | 16:01 | Nga Ekonomia Online

Liverpooli fitoi ndaj Bournemouthit në Ligën Premier me rezultat 3-0, ndërsa golin e fundit në takim e shënoi Mohamed Salah.

Goli i 26-vjeçarit vazhdon të komentohet në media, por edhe nga tifozët në rrjetet sociale.

Kjo pasi egjiptiani te festimi i golit e kopjoi Xherdan Shaqirin dhe kjo i pëlqeu tifozëve Reds pasi është tregues se dyshja kalojnë bukur mes vete.

View image on Twitter
View image on Twitter
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme