Salah mendon se gazetarja po tenton ta puthë, ajo që bën është shumë qesharake

Prishtinë | 05 Qer 2019 | 13:41 | Nga Ekonomia Online

Kamera ka kapur një moment shumë qesharak të ndeshjës së fundit të Liverpool, kur Salah mendoi se gazetarja po tenton ta puthë, dhe i vendosi doren asaj në shenjë mohimi.


Mo Salah ishte duke dhënë një interviste pasi skuadra e tij fitoi Ligën e Kampionëve për herën e gjashtë, mirëpo një moment qesharak u shënua aty.

Pikërisht kur gazetarja po i bënte një pyetje të fundit atij, ai mendoi se po tenton ta puthë, dhe tentoi të largohej nga ajo.

Të ngjashme