Mavraj pranë transferimit në Sampdoria

Prishtinë | 26 Gus 2016 | 11:11 | Nga

Mërgim Mavraj është i gatshëm të luajë në një prej ligave më të mira në Evropë.

Qendërmbrojtësi i Kolnit është shumë pranë transferimit në Sampdoria.

“Sky Sport” raporton se Mavraj do të jetë përforcim i ri i Sampdorias.

Sampdoria është në kërkim të një qendërmbrojtësi të ri.

Dhe, Mavraj i pëlqen shumë ekipit të mirënjohur nga Serie A.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme