Sanchez e dyfishon epërsinë e Interit

Prishtinë | 08 Maj 2021 | 18:37 | Nga Ekonomia Online

Interi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në kuadër të javës së 35-të në Serie A.

Ishte Alexis Sanchez që shënoi golin e qetësisë për vendasit në minutën e 26-të, shkruan Gazeta Express.

Paraprakisht kishte shënuar Gagliardini.

Kujtojmë se Interi edhe matematikisht e ka siguruar titullin e kampionit dhe këto katër ndeshjet e fundit i luan sa për statistika. 

Të ngjashme