Shaqiri starton për Liverpool kundër Fullham

Prishtinë | 07 Mar 2021 | 14:07 | Nga Ekonomia Online

Xherdan Shaqiri do të luaj  nga fillimi në ndeshjen e Liverpool kundër Fullham që fillon nga ora 15:00.

Për këtë ndeshje Jurgen Klopp ka bërë ndryshime të mëdha në formacion duke lënë në bankën rezervë lojtarë si Mane, Arndol, Tiago, ndërsa Firmino nuk është ftuar për këtë ndeshje.

Kampioni aktual po kalon në krizë të rezultateve dhe tashmë ka hupur garën për titull

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme