Shefi i futbollit në UEFA në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Prishtinë | 05 Tet 2022 | 10:35 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Shefi i futbollit në UEFA, Zvonimir Boban është pritur në takim nga Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Hajrulla Çeku, raporton Ekonomia Online.

Ai do të takohet edhe me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama dhe me Komitetin Ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Kosovës.

Ndërsa pasdite do të  mbajë konferencë për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme