Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën Man City – Everton

Prishtinë | 15 Dhj 2018 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Manchester Cityt dhe Evertonit.
Është Everton që në minutën e 65’ ka ngushtuar në 2:1 epërsinë me golin e shënuar nga Calvert Lewin.

Katër minuta më vonë, City ka rikthyer avantazhin prej dy golave, kur shënoi Raheem Sterling, shkruan lajmi.net.

Këto dy gola mund t’i shikoni në videot e mëposhtme./Lajmi.net/

https://www.dailymotion.com/video/x6z09ct

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme