Shkëmbim lojtarësh mes Real e United

Prishtinë | 16 Pri 2018 | 14:32 | Nga

Manchester United do të provojë që ta përshijë Paul Pogban në një ofertë që do t’ia bëjë Real Madrid-it për Gareth Balen, shkruan Don Balon, njofton Klan Kosova.

Siç raportohet, uellsiani tashmë e ka vendosur që do të largohet nga Madridi këtë verë, dhe United gjatë gjithë kohës kanë qenë të lidhur me yllin e Tottenham-it.

Don Balon bën të ditur se Jose Mourinho është gati ta ofrojë Pogban për Balen dhe një shumë të caktuar parash.

Të ngjashme